GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggvaser / luftfuktare 16045279

nr 1604 5279

Väggvaser / luftfuktare

2 st, Asien, 1900-talets andra hälft, glaserad keramik, 24x14 cm

Kondition: en blomma med nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:08:54